Jak ułatwiam sobie życie
Autor: cangu56
Tagi: wygoda   oszczędzanie   zakupy w internecie  
16 marca 2016, 17:19

Ułatwiam sobie życie, bo jestem wygodnicka.

Nie lubię robienia zakupów. Ni lubię chodzić po dużych sklepach szukać potrzebnych produktów, stać w kolejkach do kasy i tarkać zakupów do domu. Dlatego:

 

 

Ułatwiam sobie życie, bo nie lubię manipulacji.

Gdy idę do sklepu z wnukiem wiem, że co raz będzie wolał Babciu kup mi to, bo wszystko dla dzieci jest w zsięgu jego wzroku.  W zasięgu mojego wzroku są produkty, które oni chcą sprzedać. Kierują moim krokami za pomocą, oświetlenia, mozaiki np. na podłogach, kolorami, muzyką, rabatami na produkty,  których nie potrzebuję. Wszystko po to bym wydała więcej pieniędzy niż planowałam. 

Ułatwiam sobie życie, bo lubię kupowć dużo a płacić mało.

Mogę tak kupować w e_sklepie. Bezpiecznie, Wygodnie, Tanio. - Jak to tanio? Ano tak, że na wszystkie produkty mam rabaty, coraz większe i  większe. Paczki z zakupami dostaję dobrze zapakowane, wprost to mieszkania i nie płacę za dostawę. Oszczędzam bardzo dużo pieniędzy.

 

Zamówienia powyżej 150zł
Dostawa gratis!

Paczka

Zamówienia poniżej 150zł
Dostawa tylko 15zł

Dziś pokażę Tobie, jak ulatwiam sobie życie? Od przeszło 3 lat robię zakupy w tym sklepie. Asortyment jest duży, ale... na początek było nie wiele do kupowania. Kupowałam więc to, co było mi najbardziej potrzebne. Z miesiąca na miesiąc produktów przybywało, a ja kupowałam coraz taniej i taniej. Rosły moje rabaty na wszystkie produkty. W 14 miesiącu robienia zakupów zapłaciłam tak:

 

  Wartość netto Wartość brutto
Wartość zamówionych produktów 258.96 zł 300.14 zł
Koszt dostawy 0.00 zł
Zamówienie wraz z kosztem dostawy 300.14 zł
Liczba wykorzystywanych punktów Familo 270.13 pkt. (270.13 zł)
Do zapłaty 30.01 zł

Zaraz, zaraz. Nie wierzysz? Nie musisz. Ja wiem, że wszystko można zmienić, nawet cały oryginalny rachunek z zakupami. Nawet gdybym zeskanowała oryginalną fakturę, (otrzymaną z zakupami) masz prawo mi nie wierzyć, bo i ten skan można zmienić. Jednak pomyśl. Po co miłabym Cię oklamywać?

Nic za rejestrację do sklepu nie zapłaciłam tak jak i Ty nie zapłacisz. Nie muszę się więc starać się o odzyskanie swoich kosztów. Płacę tylko za swoje zakupy. Dziś to są już 2 lata odkąd płacę za zakupy 10% ich wartości. Czyli...  Robię zaupy z 90% rabatami.

Skąd te rabaty się biorą? - Dowiesz się w każdy poniedziałek o godzinie 20:00. Wystarczy się zalogować imieniem i nazwisikiem.

Po podstawowej prezentacji można zadawać pytania.

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz